REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Jak zawiązać krawat lub muchę ?

Data: 08 marca 2011 autor: Tomasz Sibora

Jutro ostatni dzień karnawału. Wiele osób wybiera się na imprezy taneczne i zapewne chce dobrze wyglądać. W takich sytuacjach nieodzownym elementem męskiego ubioru jest krawat lub mucha, oczywiście dopasowana do dobrze skrojonego i dopasowanego do sylwetki garnituru wizytowego lub smokingu. Dobranie odpowiedniego krawatu lub muchy do koszuli i marynarki jest nie lada wyzwaniem. Pamiętać należy że dobieramy nie tylko kolory, w męskim klasycznym stroju tylko jeden element może być kolorowy i kontrastujący z resztą ubioru, ale również fakturę i grubość materiału. Nie bez znaczenia jest również krój koszuli pozwalający założyć grubszy lub cieńszy krawat. Stosujemy wówczas trzy różne węzły, które możemy zawiązywać bezpośrednio na szyi lub skorzystać z uchwytu pomocniczego np. w postaci klamki od drzwi. Muchę z kolei zawsze wiążemy na sobie.

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/mucha2011?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry