REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Występ Teatru ?A?

Data: 02 maja 2011 autor: Dariusz Ligęza

Poniżej przedstawiam relację fotograficzną, wykonaną w trakcie widowiska artystycznego dedykowanego Janowi Pawłowi II pt. ?Wołam z całej głębi tego tysiąclecia? wołam z Wami wszystkimi??

Wydarzenie miało miejsce 30 kwietnia 2011 r. w Inowrocławiu, rozpoczęło się o godz. 20.00. W czasie przemarszu – od placu Klasztornego, ulicami Kr. Jadwigi i Solankową, do skweru Jana Pawła II – w wybranych miejscach, realizowane były działania artystyczne w wykonaniu aktorów Teatru ?A? z Gliwic. Scenki miały charakter alegoryczny i nawiązywały do wydarzeń z życia Karola Wojtyły oraz spraw natury etycznej.  Przedsięwzięcie było realizowane wspólnymi siłami samorządu, organizacji pozarządowych i szkół katolickich w Inowrocławiu.
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/teatra2011?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry