REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Wystawa Gospodarcza

Data: 25 maja 2011 autor: Aleksandra Sibora

Od wielu lat w Inowrocławiu organizowana jest Wystawa Gospodarcza, która na dobre wpisała się w kalendarz imprez miasta przyjaznego dla biznesu. Stanowi ona doskonałą okazję dla przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoją ofertę nie tylko mieszkańcom miasta, ale także turystom i gościom. Lokalne firmy coraz chętniej korzystają z tej formy promocji o czym świadczy, zauważalny wzrost liczby wystawców. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się 21 i 22 maja, wzięło w niej udział 25-ciu przedsiębiorców z Inowrocławia i okolic.

Co roku wystawie towarzyszy konkurs na ?Najlepszy Produkt Roku?. Jego celem jest wyłonienie produktu lub usługi, która może być ambasadorem kujawskiej przedsiębiorczości  i swoją obecnością na rynku budować pozytywny wizerunek Inowrocławia. Zwycięzca prezentowany jest szerokiej publiczności podczas uroczystej gali, na którą licznie przybywają nie tylko lokalni przedsiębiorcy, ale także mieszkańcy i turyści. O tym, że tytuł ?Najlepszego Produktu Roku? zyskuje na znaczeniu świadczy rosnące zainteresowanie konkursem, a także to że laureaci korzystają z logotypu w materiałach reklamowych. W XV edycji konkursu oceniano 16 produktów z branży przemysłowej, spożywczej i usługowej. Bezkonkurencyjny okazał się gazyfikator odpadów, zgłoszony do konkursu przez firmę ?Namipack?. Zwycięski produkt to  urządzenie proekologiczne dla firm, pozwalające na skuteczną i bezpieczną dla środowiska utylizację odpadów. Inne firmy, które zostały zauważone przez jury to: Spółdzielnia Mleczarska ?Kujawia?, ?Solanki? Uzdrowisko Inowrocław, ?Eliksir? ? producent kosmetyków i ?Ino-eko? Harmonia Welles & Spa.

Każdego roku  impreza odbywająca się w Hali Widowiskowo-Sportowej gromadzi tysiące odwiedzających. Goście wystawy oglądają firmowe stoiska, zapoznają się z ofertą instytucji szkoleniowych i doradczych, podziwiają prezentowane przez lokalnych twórców wyroby rzemiosła i rękodzieła oraz biorą udział w przygotowanych przez wystawców i organizatorów konkursach z nagrodami. Na najmłodszych gości czekają kąciki zabaw z atrakcjami.

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/wystawa2011?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry