REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Z wizytą w Parchaniu

Data: 04 lipca 2011 autor: Tomasz Sibora

4 lipca 2011 r. w dniu 68-ej rocznicy katastrofy nad Gibraltarem, w której zginął gen. Władysław Sikorski, członkowie redakcji serwisu kujawyzachodnie.pl udali się z wizytą do Parchania. Miejsca w którym rodzina Sikorskich mieszkała w latach 1923 – 1939. Celem wizyty było spotkanie z Panią Barbarą Marią Kwiatkowską dyrektorem Szkoły Podstawowej w Parchaniu i jednocześnie kustoszem Izby Pamięci Generała Sikorskiego. Poniżej prezentujemy fotorelację z tej wizyty. Obiecujemy, że na stronach naszego serwisu będziemy regularnie zamieszczać materiały zarówno historyczne jak i współczesne opisujące losy dworku i pamiątek po rodzinie generała.

 

Zdjęcia: Dariusz Ligęza, Parchanie, 4.07.2011 r.
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/Parchanie2011?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry