REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Vortal dla wolontariuszy

Data: 08 listopada 2011 autor: Dariusz Ligęza

W końcu października br. wystartowała strona dla wolontariuszy Archidiecezji Gnieźnieńskiej www.wolontariatcag.pl. Jest to inicjatywa Centrum Wolontariatu ?Podaj mi swoją dłoń?, kierowana do wolontariuszy z terenu Archidiecezji Gnieźnieńskiej (woj. kujawsko-pomorskie, woj. wielkopolskie) oraz do wszystkich chcących podjąć wolontariat.

Na stronie każdy użytkownik odnajdzie m.in. informacje o podejmowanych akcjiach wolontaryjnych czy niezbędną bazę teleadresową. Przez stronę może złożyć formularz zgłoszeniowy lub za pośrednictwem zakładki ?szukam wolontariusza? uzyskać konkretną pomoc wolontaryjną.

Vortal docelowo stać się ma platformą wymiany doświadczeń wolontariuszy oraz bazą wiedzy na temat wolontariatu Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry