REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Twój podatek w Twoich rękach !

Data: 05 stycznia 2012 autor: Tomasz Sibora

Kampania informacyjna ZHR

Przekaż 1% należnego podatku na Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej !

Teraz możesz zdecydować aby 1 % Twojego podatku wsparł działania organizacji harcerskiej w Inowrocławiu. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na realizację celów statutowych. Między innymi organizację obozów letnich i zimowych, szkoleń, promocję patriotyzmu, krajoznawstwa oraz zdrowego stylu życia.

 

Aby przekazać 1 % podatku dla ZHR w Inowrocławiu wystarczy w odpowiedniej rubryce rozliczenia rocznego, np. PIT 37,  podać numer wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym (rubryka 122. numer KRS) ? 0000057720. Kwotę 1 % wpisujemy w rubryce 123. ? XX,XX

 

Aby środki dotarły do Inowrocławia w rubryce 124. należy wpisać imię i nazwisko podatnika oraz kod KUJ 600 oraz w rubryce 125. zaznaczyć X wyrażając zgodę na przekazanie danych o wpłacie ZHR-owi.

 

Zasady te dotyczą wszystkich podatników wypełniających zeznanie PIT 37.

 

Przelewu kwoty dokona za podatnika Urząd Skarbowy. Podatnik w związku z przekazanymi środkami nie ponosi żadnych kosztów.

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry