REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Święto rodziny w Inowrocławiu

Data: 20 maja 2012 autor: Dariusz Ligęza

Od 2006 roku w całej Polsce odbywają się pokojowe marsze promujące rodzinę i szacunek do życia. Z każdym rokiem mieszkańcy kolejnych miast włączają się w organizację tych manifestacji świętując radość z życia. 3 czerwca 2012 roku w całym kraju, pod hasłem ?Rodzina receptą na kryzys?, wyruszą 42 marsze.  Inowrocławski rozpocznie się na Skwerze Jana Pawła II o godzinie 15:00. Trasa przemarszu będzie wiodła  ul. Solankową do muszli koncertowej w Parku Solankowym, gdzie odbędzie się rodzinny festyn.

Marsze są skierowane do wszystkich, dla których życie i rodzina jest fundamentem ładu społecznego. Stanowią okazję do zwrócenia uwagi opinii publicznej, władz lokalnych i ogólnopolskich, na sytuację rodziny.

Inicjatorem inowrocławskiego marszu jest Katolickie Stowarzyszenie ?Służyć Życiu” im. ks. kan. Wojciecha Dzierzgowskiego.

 

Film i plakat promujący to wydarzenie poniżej.

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry