REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Marsz dla życia i rodziny

Data: 03 czerwca 2012 autor: Dariusz Ligęza

Od 2006 roku w całej Polsce odbywają się pokojowe marsze promujące rodzinę i szacunek do życia. 3 czerwca 2012 roku w całym kraju, pod hasłem ?Rodzina receptą na kryzys?, odbyły się takie imprezy w 49 miastach. Inowrocławski marsz rozpoczął się na Skwerze Jana Pawła II o godzinie 15:00. Trasa przemarszu wiodła  ul. Solankową do muszli koncertowej w Parku Solankowym, gdzie odbył się rodzinny festyn.

Inicjatorem inowrocławskiego marszu było Katolickie Stowarzyszenie ?Służyć Życiu” im. ks. kan. Wojciecha Dzierzgowskiego, wzięło w nim udział około dwóch tysięcy osób.

Poniżej fotoreportaż autorstwa Dariusza Ligęzy.

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/marsz2012?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry