REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


20-lecie hufca harcerzy

Data: 26 sierpnia 2012 autor: Tomasz Sibora

6 października 1992 roku, w auli Politechniki Warszawskiej, podczas Zjazdu Zjednoczeniowego ZHR i ZHP r.z. 1918, odczytano rozkaz naczelnika harcerzy powołujący do życia Inowrocławski Hufiec Harcerzy. Trzeba pamiętać, że pierwsze zastępy i drużyny powstały już w 1989 r. Nie był to zatem początek działalności harcerstwa niezależnego w Inowrocławiu.

Powołanie większej i samodzielnej pod wieloma względami struktury, dało jednak początek wielu ciekawym wydarzeniom w pracy inowrocławskich harcerzy. Z tej okazji, dokładnie 31 września br., zostanie uroczyście otwarta wystawa pt. „Harcerstwo w XXI w.”  Wystawa będzie czynna jedynie przez tydzień w Galerii Miejskiej przy placu Klasztornym 2. Na stronach naszego serwisu wystawę można oglądać już teraz.

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/wystawa20?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry