REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Kalendarz 2013

Data: 11 maja 2013 autor: Tomasz Sibora

Na początku 2013 roku firma ATS Marketing wydała w kolekcjonerskim nakładzie kalendarz na 2013 r. Po wielu miesiącach analiz zrealizowano dawny, autorski pomysł na wydanie kalendarza z wykorzystaniem własnych zbiorów starych zdjęć i pocztówek. Główną ideą tego przedsięwzięcia było  ukazanie historii rozwoju miasta Inowrocławia w końcu XIX w. i na początku XX w. i to się udało. Powstałe wydawnictwo okazało się  doskonałym upominkiem noworocznym przede wszystkim dla przyjaciół i współpracowników ATS-u jak również serwisu kujawyzachodnie.pl Z powodu małego nakładu nie było ono dostępne w sprzedaży.

 

Obecnie postanowiliśmy wspomniany kalendarz zaprezentować również za pośrednictwem Internetu. Chętne osoby, myślę przede wszystkim o sympatykach naszego serwisu, które chciałby mieć w swoich zbiorach taki kalendarz i go zakupić prosimy o skontaktowanie się z naszą redakcją – dane tel. i e-mail można znaleźć w stopce.

 

Jest to pierwsze wydawnictwo przygotowane przez  firmę ATS Marketing łączące walory estetyczne i edukacyjne. Planowane są kolejne wydania tego typu kalendarzy zawierających oprócz ciekawych zdjęć i grafiki sporą ilość informacji przybliżających historię i współczesność Kujaw Zachodnich.

 

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/kalendarz2013?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry