REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


„Jest zapisane” nowy teledysk Jarka Wista

Data: 28 czerwca 2014 autor: Tomasz Sibora

Jarek Wist, z pochodzenia inowrocławianin, opublikował nowy, wakacyjny
teledysk.

Słońce, ciepłe barwy włoskich ulic i gonitwa za tym, co najważniejsze ? miłością. To wszystko można zobaczyć w najnowszym teledysku Jarka Wista do singla ?Jest zapisane?, który promuje płytę o tym samym tytule. Piosenka opowiada o radości dzielenia życia z drugą osobą i miłości jako naszym przeznaczeniu. Trzeba zaufać losowi i pozostać otwartym na rozmaite emocje, bo żyje się tylko raz…

Teledysk został nagrany w Rzymie i w pełni oddaje atmosferę Wiecznego Miasta wprowadzając przedsmak nadchodzącego lata i beztroskich dni. To idealna piosenka na zbliżające się wakacje, nie tylko we Włoszech.

 

Zdjęcia udostępniła agencja QL CITY Music & Entertainment PR

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/wist2014?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry