REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Dzień Anioła Stróża

Data: 03 października 2014 autor: Ewa Peplińska

W Katolickiej Szkole Podstawowej w Inowrocławiu 2 października po raz kolejny odbył się Dzień Anioła Stróża. W szkole zapanowała ?anielska? atmosfera. Uczniowie klas 0-III, wykorzystując gotowy element, na szarym papierze stworzyli wyjątkowe anioły, a uczniowie klas IV ? VI przedstawili scenki pokazujące moc anielskiej dobroci. O oprawę muzyczną zadbał szkolny chórek i nauczycielski zespół muzyczny ?Groch z kapustą?.

Ważnym punktem tego dnia było podsumowanie Archidiecezjalnego Konkursu Plastycznego ?Mój Anioł Stróż jest wyjątkowy?, zorganizowanego pod Honorowym Patronatem Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitarnej w Gnieźnie. W konkursie wzięło udział 292 uczniów z 87 szkół z całej diecezji. Nagrody zwycięzcom wręczyli: ks. Piotr Halczuk, przewodniczący Wydziału Katechetycznego w Gnieźnie, przewodnicząca jury p. Małgorzata Nijak ? Kucharska, dyrektor szkoły ks. Jan Maćkowiak i wicedyrektor szkoły p. Magdalena Szewczykowska.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom konkursu i gratulują laureatom.

 
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:
404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/106232612795666801638/album/anioly2014?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry