REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Nowy album Jarka Wista ?Na swojej skórze”

Data: 19 czerwca 2015 autor: Tomasz Sibora

Jarek Wist rozpoczął trasę koncertową! Już wkrótce cała Polska pozna repertuar drugiej solowej płyty ?Na swojej skórze”, która ukazała się na muzycznym rynku 25 maja.

Pierwszy koncert z trasy odbył się jak  zawsze  w Inowrocławiu 18 czerwca. To rodzinne miasto Jarka Wista ? stąd tak ważne na koncertowej mapie Polski. Publiczność zgromadzona w Teatrze Miejskim miała szansę wysłuchać premierowego koncertu z repertuarem nowej solowej płyty Jarka Wista Na swojej skórze.

 

To jedna z najbardziej oczekiwanych płyt roku ? wnosi nową jakość muzyki pop, urozmaicaną wieloma rozwiązaniami zaczerpniętymi min. z takich gatunków jak electro.

Zawiera utwory zarówno dynamiczne i pełne silnych, wyrazistych emocji, jak i spokojniejsze ? jak zwykle u Wista ? niezwykle nastrojowe. Na swojej skórze jest bardzo osobistym albumem. Jarek jest autorem większości tekstów, a także współkompozytorem muzyki do wszystkich utworów.

 

To kolejny w mojej karierze krążek, który jest zapisem wrażeń i emocji ? tym razem, jednak tych nieco bardziej intymnych. To świadectwo już nie tylko doświadczeń muzycznych, a tego co najważniejsze w codziennym tu i teraz: emocji i czasu. Chwil bliskości, rozstania, momentów chaosu, w których gubimy się i przebłysków, dzięki którym odnajdujemy się. Wszystkich odsłon samych siebie, uwikłanych w codzienną pogoń za tym, co najbardziej cenne  ? tak o swoim albumie opowiada sam artysta.

 

Album promuje singiel  ?Jak Mam zapomnieć”, który jest idealną zapowiedzią atmosfery muzycznej płyty. Teledysk do utworu wyreżyserował Michał Braum ? nominowany do nagrody Fryderyka 2015. Video zostało zrealizowane z użyciem nowoczesnych projektorów i animacji. W produkcji gościnnie wystąpiła piękna i utalentowana aktorka ? Klaudia Halejcio.

 

 

 

Zostaw odpowiedź

 

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry