REKLAMA

Kujawy Zachodnie – ludzie i wydarzenia


Współpraca

Osoby zainteresowane współpracą (pisaniem tekstów, publikowaniem zdjęć, przygotowywaniem materiałów filmowych) proszone są o przesłanie drogą e-mail przykładowych własnych prac oraz podanie danych kontaktowych w celu ustalenia zasad publikowania materiałów.

Jesteśmy zainteresowani uwagami krytycznymi oraz innymi informacjami związanymi z publikowanymi materiałami – tekstami, zdjęciami, filmami etc.

Komentarze pod tekstami podlegają ocenie moderatora. Wpisy obraźliwe, nieprawdziwe, zawierające błędy językowe nie będą zamieszczane. Prosimy o wpisy merytoryczne.

Komentowanie wyłączone.

  • O stronie

    Serwis KujawyZachodnie.pl to miejsce dla wszystkich, którzy kochają Kujawy i dla tych, którzy pojawili się tu przypadkiem. Piszemy o ludziach i wydarzeniach, które z jakiegoś powodu wpisały się w historię regionu lub mają znaczenie dla ludzi żyjących współcześnie. Zawsze staramy się, aby zamieszczane materiały były dawką pozytywnej energii do działania. Pisząc o rzeczach trudnych pokazujemy, w jaki sposób można sobie z nimi poradzić.

    Statystyka: Wpisów: 127, Komentarzy: 8

  • Reklama

  • Losowy film

    Oops, something went wrong.
  • Facebook Like Box↑ Do góry